رده محصول
تماس با ما
Dongyang Fulang صادرات و Exp Co.، Ltd
افزودن: No.57 Wangjiang South Road، DongYang City 322100، ZheJiang Province، China
تماس بگیرید: جکی
تلفن: + 86-579-86092899
پست الکترونیکی: Jackie@fulang.com.cn
تماس: تونی
تلفن: + 86-579-86092892
پست الکترونیکی: sales01@fulang.com.cn
دانش
صفحه اصلی > دانش > محتوای
معرفی کوله پشتی معمولا استفاده می شود
Jun 01, 2018

شرح پارچه در مشخصات کوله پشتی عمومی بسیار دقیق نیست، اما CORDURA یا HD است. آنچه که می گوید فقط یک روش نساجی است. اگر توصیف دقیق تر باید مواد + پارچه فیبر + نساجی باشد. به عنوان مثال: N. 1000D CORDURA، به معنای مواد 1000D نایلون (PA) CORDURA است.

بسیاری از مردم فکر می کنند که "D" در "ماده" چگالی یا وزن است. هنگامی که شما به کیف پول تمیز می آورید، باید بر اساس تمیز کردن کیف پول، یک برس تمیز یا پارچه پنبه ای تمیز انتخاب کنید. این نیز برای اطمینان از اینکه کیف پول با روش تمیز کردن اشتباه آسیب نخواهد گذاشت. این اشتباه است. D مخفف کلمه denier است. Denier اندازه گیری فیبر است. روش محاسبه شده است: 1 گرم وزن در طول 9000 متر طول Denier نامیده می شود. بنابراین عدد کوچکتر در مقابل D، خطی تر و چگالی پایین تر است. به عنوان مثال مواد 210D، بافت به ویژه نازک است، معمولا به عنوان یک کیسه داخل یا محفظه استفاده می شود. خطوط دانه 900D یا 1000D ضخیم هستند و خطوط نیز ضخیم و مقاوم هستند. به طور کلی، آنها به عنوان بسته پایین استفاده می شود.

اول، مواد، مواد خام برای پارچه هایی که معمولا در کیسه ها استفاده می شود، نایلون و پلی هستند. گاهی اوقات دو نوع مواد با هم استفاده می شوند. نایلون نایلون (PA)، پلی است پلی اتیلن، هر دو از نفت استخراج می شود. نایلون کمی بهتر از پلی است و البته گران تر است. از پارچه، نایلون احساس نرم تر.

در اینجا یک مقدمه کوتاه برای برخی از پارچه هایی که اغلب در کوله پشتی دیده می شود:

1. CORDURA

این نوعی پارچه ای است که توسط شرکت DuPont اختراع شده است. این کارکرد های سبک وزن، خشک کردن سریع، نرمی و دوام قوی دارد و آسان نیست که در طول زمان استفاده شود. گفته شده است که این نوع پارچه در دو رنگ در زوایای مختلف ظاهر می شود، به جز اینکه افراد دیگری در DuPont نمی دانند چگونه مواد را تولید کنند. به طور کلی از نایلون بافندگی، با Denier به عنوان استاندارد قدرت، 160D، 210D، 330D، 420D، 600D، 900D، 1000D، و غیره وجود دارد. تعداد بالاتر، قوی تر و ضخیم تر از خطوط. به طور کلی از 160D تا 210D در لباس و یا به عنوان کیسه های عمومی در فضای باز استفاده می شود. قسمت عقب این ماده پوشش داده شده و باران متوسط باران را مرطوب نمی کند.

2. KODRA

KODRA پارچه ای است که در کره تولید می شود. تا حدودی می تواند CORDURA را جایگزین کند. گفته می شود که مخترع این پارچه در اصل می خواست تحقیق کند که چگونه CORDURA متورم شد. در پایان، هیچ تحقیقی انجام نشد، اما یک پارچه جدید اختراع شد. این KODRA است. این پارچه به طور کلی با نایلون بافته شده است و همچنین بر پایه قدرت فیبر مانند 600D و 1000D است. طرف معکوس پوشیده شده است، که شبیه به CORDURA است.

3. اکسفورد

موضوعات پیچشی آکسفورد از دو رشته نخ بافته شده اند و رشته های طناب نیز نسبتا ضخیم هستند. روش نساجی آن یک و نیم است، روش بسیار نساجی است. به طور کلی 210D، 420D مواد. طرف مقابل پوشیده شده است. به عنوان یک کیسه داخل یا محفظه استفاده می شود.

4.HD

HD مخفف تراکم بالا است، یعنی تراکم بالا (واحد: g / cm3 یا kg / m3). نگاهی به پارچه و OXFORD تقریبا. معمولا 210D، 420D، معمولا به عنوان یک کیسه داخل یا محفظه استفاده می شود. هنگام تمیز کردن کیف پول خود، باید بر اساس تمیز کردن کیف پول، یک برس تمیز کردن یا یک پارچه پنبه تمیز انتخاب کنید. این نیز برای اطمینان از اینکه کیف پول با روش تمیز کردن اشتباه آسیب نخواهد گذاشت. طرف مقابل پوشیده شده است.

5.R / S

R / S برای توقف Rip کوتاه است. کیف چرم حیواناتی که کیسه های چرم را می سازند عبارتند از: گاو، گوسفند، اسب ها، تمساح ها، مار ها و حتی ماهی. این می تواند برای ساخت انواع کیسه های زیبا استفاده شود، به طوری که مردم از یک زندگی بهتر لذت ببرند! این پارچه یک مربع کوچک از نایلون (PA) است. سختی آن قوی تر از نایلون معمولی است. خارج از مربع بر روی پارچه یک خط ضخیم تر است. وسط مربع با موضوعات بسیار نازک بافته شده است. به طور کلی 300D، 330D، 450D، و غیره می تواند به عنوان مواد اصلی کوله پشتی مانند جانبی بزرگ، خارج از جیب و سایر قطعات استفاده شود. طرف مقابل پوشیده شده است.

6.دبیر

به نظر می رسد پارچه Dobby دارای تعداد بسیار زیادی از شبکه های بسیار کوچک است، اما اگر نگاه کنید، می بینید که از دو خط ضخیم و نازک بافته شده است، خطوط جلو و عقب یکسان نیستند. پس از اینکه دامن موجدار با کمربند با لباس مجلسی جایگزین شد، خانم ها برای پیدا کردن کیسه هایی که می توانند موارد شخصی را حمل کنند، رفتند. بر اساس فرهنگ های مختلف روند، زمان های مختلف و موارد مختلف، دکوراسیون کیسه های زن به شکل های همیشه تغییر شکل داده شده است. به طور کلی پوشش کوچک. قدرت بسیار بدتر از Cordura است و معمولا فقط در کیسه های تفریحی یا سفرهای کوتاه استفاده می شود. در کیسه های کوهنوردی استفاده نکنید.

7.VELOCITY

VELOCITY نیز یک پارچه نایلون (PA) است. استحکام بالا این نیز معمولا در کیسه های کوهنوردی استفاده می شود. طرف مقابل پوشیده شده است. به خصوص بالا 420D یا بیشتر وجود دارد. جلوی پارچه به نظر می رسد دابی.

8. TAFFETA

TAFFETA یک پارچه با پوشش بسیار نازک است، برخی از پوشش های بیش از یک بار، بنابراین عملکرد ضد آب بهتر است. پارچه اصلی، که یک کوله پشتی نیست، معمولا بارانی یا پوشش باران برای کوله پشتی است.

9.Poly PU

این به طور کلی با Poly جایگزین می شود. تراکم پلی به طور کلی 64 تن (کم)، 74 تن (متوسط) و 82 تن است. قدرت پارچه از 150D تا 1800D افزایش می یابد. شدت عمومیت بالا 600D می تواند به عنوان پایه کیسه استفاده شود، اما روش نساجی آن به اندازه CORDURA قوی نیست.

10. هوا مژه

عمومی چینی آن را "شبکه فضایی" نامیده است، آن را از شبکه عمومی متفاوت است. مش آن دارای شکاف با مواد زیر است، معمولا 3mm و یا بیشتر. این نوع شکاف است که به آن خواص تهویه مناسب می دهد، بنابراین به طور کلی به عنوان یک بند یا پشت یا جای دیگری در نزدیکی بدن استفاده می شود.

11. ماش

شبکه عمومی دارای مشخصات زیادی است، نه یک به یک. شبکه های نایلون (PA) معمولا بر روی کیسه ها به عنوان جیب های جانبی یا جیب آب در هر دو طرف کیسه استفاده می شود.


 • Newsletter
 • رده محصول
 • تماس با ما
  Dongyang Fulang صادرات و Exp Co.، Ltd
  افزودن: No.57 Wangjiang South Road، DongYang City 322100، ZheJiang Province، China
  تماس بگیرید: جکی
  تلفن: + 86-579-86092899
  پست الکترونیکی: Jackie@fulang.com.cn
  تماس: تونی
  تلفن: + 86-579-86092892
  پست الکترونیکی: sales01@fulang.com.cn
 • QR Code
 • کپی رایت © Dongyang Fulang Imp & Exp Co.، Ltd کلیه حقوق محفوظ است.